Kapsulės «Otocaps»

22,00 €

  • Gamintojas: Wellmed
  • Prekės kodas: 020
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Kapsulės „OTOCAPS“                        

Daugelis vyresnio amžiaus žmonių patiria klausos prastėjimą. Su amžiumi susijęs klausos praradimas ne tik atneša didelį diskomfortą kasdieniame gyvenime, bet ir dažnai sukelia senyvo amžiaus žmogaus pažinimo, psichologinius ir psichikos sutrikimus, vedančius į socialinę izoliaciją. Be to, klausos praradimas gali baigtis visišku apkurtimu, ir tai yra bet kurio žmogaus nelaimė.

Kapsulės „OTOCAPS“ – natūrali priemonė, kurios veiksmais siekiama pagerinti klausą ir kovoti su klausos praradimo priežastimis. Natūralūs „OTOCAPS“ kapsulių komponentai padeda gerinti klausos organų kraujotaką, aktyvią už gerą klausą atsakingų plaukų ląstelių, taip pat kitų klausos organo dalių mitybą ir regeneraciją, valo išorinę ausį nuo sieros kamštelių, šalina uždegimus. „OTOCAPS“ kapsulių kurso vartojimas leidžia žmogui grįžti į visavertį gyvenimą – lengvai bendrauti su žmonėmis ir bet kokią informaciją priimti su klausa, mėgautis muzika ir gamtos garsais. Kapsulės yra ne tik veiksminga priemonė nuo klausos praradimo, bet ir puikus klausos praradimo profilaktikos produktas.

Sudėtis: žuvų taukai, mišrūs tokoferoliai; kapsulės apvalkalas: želatina, drėgmės reguliatorius: glicerinas, vanduo.

Žuvų taukai – žymiai sumažina klausos praradimo riziką ir skatina jos atsigavimą. Juose yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios itin naudingos klausos organams. Jie maitina klausos ląsteles esminiais mikroelementais, dėl kurių atkuriama jų funkcija. Be to, žuvų taukai stiprina imuninę sistemą ir turi ryškų priešuždegiminį poveikį, saugo organizmą nuo ausų infekcinių ligų.

Mišrūs tokoferoliai – pašalina klausos organų kraujotakos sutrikimus, kad kraujas ir maistinės medžiagos tekėtų į ausis, klausos nervus ir klausos centrą smegenyse. Taip prasideda natūralus plaukų ir nervinių ląstelių regeneracijos procesas, dėl kurio pagerėja klausa. Mišrūs tokoferoliai padeda atkurti klausą ir yra puiki ausų ligų profilaktikos ir kontrolės priemonė.

Želatina – sveikatai saugi medžiaga, iš kurios gaminamas kapsulės apvalkalas.

Glicerinas ir vanduo – patvirtinti drėgmės reguliatoriai.

 

Naudinga vartoti, kai:

• klausos netekimas, kurtumas;

• otosklerozė ir jos prevencija;

• spengimas ausyse, skausmas ir nemalonus pojūtis ausyje;

• klausos nervo kraujotakos pagerinimas.

Vartojimas: suaugusiems profilaktiškai po 1 kapsulę per dieną valgio metu. Sergant lėtinėmis ligomis, 2-3 kapsules per dieną valgio metu.

Prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Bendrosios rekomendacijos: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti originalioje pakuotėje sausoje vietoje kambario temperatūroje. Nevartokite maisto papildo kaip sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalo.

 

Kontraindikacijos: individualus produkto komponentų netoleravimas, nėštumas ir žindymo laikotarpis, vaikai iki 12 metų amžiaus.


 


Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai           Gerai